regisztráció
|
(elfelejtettem a jelszavam)
|
azonosító: jelszó: | emlékezz rám |

verseny

esemény: Magyar Nagydíj - Hungarian Grand Prix - 2024
helyszín: Récsei Center - Budapest XIV., Szabó József utca 6.
---
Válogató pontverseny:
https://goszovetseg.hu/?page=news&mode=readid&newsid=815
Figyelem!: 2. válogató verseny a MB döntőjébe
dátum: 2024.06.01–02.
nevezés vége: 08:45
eredményhirdetés: 16:15
korhatárok: gyermek (<12), ifjúsági (<18), felnőtt (>18)
kapcsolat: verseny kukatz goszovetseg pont hu
link: https://tinyurl.com/goverseny
térkép: https://goo.gl/maps/J7FYt3RsHy3nnSkN6
rendszer: MacMahon / 5 forduló
előny: nincs előnyadás
tábla: 19×19
szabályok: japán
komi: 6.5
játékidő: 60 perc
bjo-jomi: + 3 × 30 másodperc (japán)
kapcsolódó anyagok: Details - English
Versenykiírás
időrend: Időbeosztás és részletek a kiírásban.
Schedule and more details in the details document.

nevezés

eddigi jelentkezők:
név erő egyesület dátum
1.   Bővíz Dominik 6d HU MGE   2024-05-12
2.   Szabics Gábor 5d HU PaGoda   2024-05-10
3.   Csizmadia Róbert 4d HU PaGoda   2024-05-05
4.   Zbynek Dach 4d CZ Mikulov   2024-05-05
5.   Fódi Zoltán 3d HU MGE   2024-05-08
6.   Csizmadia György 3d HU PaGoda   2024-05-20
7.   Kende Mátyás 3d HU PaGoda   2024-05-21
8.   Dach Bartik 3d CZ Mikulov   2024-05-05
9.   Barcza Bende 3d HU PaGoda   2024-05-01
10.   Tölgyesi Renátó 3d HU PaGoda   2024-05-01
11.   Jiruse Jaroslav 1d CZ Blan   2024-05-26
12.   Grünauer Marcel 1k AT Go7   2024-05-26
13.   Veréb Gábor 3k HU MGE   2024-05-19
14.   Vladimir Munteanu 3k RO Meijin Pitesti   2024-04-28
15.   Víg Áron 4k HU PaGoda   2024-05-22
16.   Bővíz László 4k HU MGE   2024-05-12
17.   Mészáros Zoltán 6k HU PaGoda   2024-05-16
18.   Bővízné Detre Judit 6k HU MGE   2024-05-21
19.   Katona Illés 8k HU PaGoda   2024-05-08
20.   Alessandro Pan 8k IT Go7   2024-05-11
21.   Kis-Gadó Csaba 9k HU PaGoda   2024-05-27
22.   Takáts Attila 10k HU Barcza SC   2024-05-23
23.   Babka Matous 10k CZ Blan   2024-05-26
24.   ifj. Kis-Gadó Csaba 10k HU PaGoda   2024-05-27
25.   Jirusova Anezka 11k CZ Blan   2024-05-26
26.   ifj. Katona Lajos 13k HU PaGoda   2024-05-08
27.   Németh Nándor 14k HU MGE   2024-05-14
28.   Len Recheis 14k AT Go7   2024-05-12
29.   Jiruse Tomas 15k CZ Blan   2024-05-26
30.   Jirusova Klara 16k CZ Blan   2024-05-26
31.   Katona Lajos Dr. 17k HU PaGoda   2024-05-08
32.   Németh András 19k HU PaGoda   2024-04-20
33.   Vachova Karolina 20k CZ Blan   2024-05-26
34.   Urbán Gábor 20k HU PaGoda   2024-05-20
35.   Katona Mihály 21k HU PaGoda   2024-05-08
36.   Udvardi Máté 35k HU Saját   2024-03-10