Felhívás! 2017.05.31. 12:03:48
Kedves gósok!

A gószövetség az alábbi szövetségi feladatkörökbe keres segíteni kész önkénteseket:
Raktáros: Készletek nyilvántartása, leltár készítése. Nyilvántartás vezetése a kikölcsönzött eszközökről. Raktár kulcs felügyelete, szükség esetén hozzáférés biztosítása (a szállítás nem tartozik bele). Utánajárás, hogy a kölcsönzött készletek, könyvek vagy egyéb tárgyak visszakerüljenek a raktárba.

Utánpótlás felelős: Oktatóanyagok felkutatása, terjesztése, ilyen irányú igények felmérése. Iskolai szakkörök szervezése (nem tartása). Gós bemutató és ismeretterjesztő lehetőségek felkutatása, nyilvántartása és toborzás ezekre az eseményekre.

Pályázatíró: Pályázati lehetőségek felkutatása, és aktív részvétel a pályázatok elkészítésében, együttműködve az elnökséggel illetve más résztvevőkkel. Szponzorok keresése.

PR: Kapcsolattartó a sajtó felé, valamint a sajtóban és egyéb médiában való megjelenés koordinálása és ezen lehetőségek folyamatos keresése. Gó iránt érdeklődő külső megkeresések megválaszolása vagy az illetékes személyhez irányítása.

A jelentkezéseket az alábbi szövetségi e-mail-címekre várjuk:
elnok kukac goszovetseg pont hu
alelnok kukac goszovetseg pont hu

szerző: Farkas