Bled - magyar siker 2007.04.23. 12:35:44
Az elmúlt hétvégén lezajlott a Szlovén Gószövetség szokásos nemzetközi versenye. A hatfordulós versenyen 49-en vettek részt.

A versenyt Ondej Silt nyere meg, aki a magyar csapattal együtt utazott a versenyre. ;-)

A négy fős magyar csapat eredményei:
2. Balogh Pál 6d (5/6)
6. Pocsai Rita 4d (3/6)
18. Dienes Péter 1d (3/6)
23. Koncsek Barna 1d (2/6)

A részletes eredménylistát a http://go.neovizija.com/eng/index.php?page=rezultati címen találhatjátok meg.

(Albi)
szerző: albi

retesz 2007.04.23. 14:21:10
Az eredményeket már vasárnap kitettem a versenyek menüpontnál a verseny oldalára. Ilyenkor lehetne a saját oldalunkra is hivatkozni.
Egyébként meglepett, hogy a szlovénok milyen frissek voltak az eredmények közlésével, fordulónként kirakták az eredményoldalra, sőt még a következő forduló sorsolása is látszott.
A KGS-en közvetítették az első tábla játszmáit is, ami az utolsó két forduló kivételével Balogh Pál partijai voltak. A Silt-Balogh parti közvetítését nagyszámú magyar is követte.