regisztráció
|
(elfelejtettem a jelszavam)
|
azonosító: jelszó: | emlékezz rám |

verseny

esemény: Magyar Nyílt Góbajnokság - Hungarian Open 2019
helyszín: Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház, 1138 Budapest, Dagály utca 15/A
Figyelem!: European GP Bonus C - Magyar Góbajn. válogató
dátum: 2019.11.16–17.
nevezés vége: 09:45
eredményhirdetés: 16:15
szorzó: 30
korhatárok: gyermek (<12), serdülő (<16), ifjúsági (<20), felnőtt (>20)
térkép: https://goo.gl/maps/4uFUEk5Rg1Mnfn2FA
rendszer: MacMahon / 5 forduló
előny: nincs előnyadás
tábla: 19×19
szabályok: japán
komi: 6.5
játékidő: 60 perc
bjo-jomi: + 5 × 30 másodperc (japán)
kapcsolódó anyagok: Details
Kiírás

nevezés

eddigi jelentkezők:
név erő egyesület dátum
1.   Ilya Shikshin 3p RU 16Kz   2019-10-13
2.   Artem Kachanovskyi 2p UA Rivne   2019-10-18
3.   Mateusz Surma 2p PL Dzimierz   2019-10-17
4.   Ali Jabarin 2p IL Tel aviv   2019-11-11
5.   Lisý Pavol 2p SK Matfyz   2019-10-08
6.   Podpera Lukas 7d CZ APWS   2019-10-09
7.   Nikola Mitic 7d CS Student   2019-10-08
8.   Bővíz Dominik 6d HU MGE   2019-10-08
9.   Balogh Pál 6d HU MGE   2019-11-10
10.   Mérő Csaba 6d HU MGE   2019-10-10
11.   Benjamin Dréan-Guénaïzia 6d FR Nantes   2019-10-16
12.   Matias Pankoke 5d DE Leipzig   2019-10-13
13.   Szabics Gábor 5d HU PaGoda   2019-10-13
14.   Stankovic Mijodrag 5d CS Student   2019-10-09
15.   Zihan Yan 5d CN Delft   2019-11-10
16.   Mykhailo Kachanovskyi 4d UA Rivne   2019-10-28
17.   Yurii Mykhaliuk 4d UA Rivne   2019-10-17
18.   Csizmadia György 4d HU MGE   2019-10-11
19.   Csizmadia Róbert 3d HU MGE   2019-10-08
20.   Yougui Zhang 3d CN You Best LC   2019-10-14
21.   Dragan Dubakovic 3d CS Radnicki Kragujevac   2019-10-08
22.   Kende Mátyás 3d HU PaGoda   2019-11-03
23.   Milena Boclé 2d FR 92an   2019-10-28
24.   Flavien Aubelle 2d CH EPFL  95% chance I participate 2019-10-20
25.   Seres Júlia 2d HU PaGoda   2019-10-10
26.   Mihajlo Andjelic 1d CS Beograd   2019-10-30
27.   Aleksandar Milošević 1d CS Gondor   2019-10-30
28.   Jadron Milan 1k SK Taogo Bratislava   2019-11-06
29.   Csizmadia Miklós 1k HU MGE   2019-10-11
30.   Diana Mastan 2k RO Bistrita   2019-11-07
31.   Köllner Barnabás 2k HU Budai XI. SE   2019-11-09
32.   Mladen Smud 4k HR VGor   2019-11-10
33.   Bővíz László 5k HU MGE   2019-10-19
34.   Volodymyr Kachanovskyi 5k UA Rivne   2019-10-28
35.   Joó Gábor 5k HU PaGoda   2019-11-02
36.   Billege Boáz 5k HU PaGoda   2019-10-16
37.   Bárdos Zoltán 6k HU PaGoda   2019-10-31
38.   Veréb Gábor 6k HU MGE   2019-10-27
39.   Vágó Csaba 7k HU -   2019-11-10
40.   Korossy-Khayll Péter 7k HU Budai XI. SE   2019-10-08
41.   Julius Masarovic 7k SK Taogo Bratislava   2019-11-06
42.   Elena Kachanovska 8k UA Rivne   2019-10-18
43.   Karlo Vlahovic 8k HR VGor   2019-10-28
44.   Holubár András 8k HU Origó   2019-10-07
45.   Mihaela Mastan 8k RO Bistrita   2019-11-11
46.   Simon Zsófia 10k HU Sárkány DSE   2019-10-22
47.   Bővízné Detre Judit 10k HU MGE   2019-10-19
48.   Katona Csaba 10k HU Barcza SC   2019-11-02
49.   Fülöp Géza 11k HU PaGoda   2019-11-06
50.   Adina Mastan 12k RO Bistrita   2019-11-07
51.   Jakub Čajka 13k CZ Brno   2019-10-25
52.   Regős Hunor 15k HU PaGoda   2019-11-10
53.   Detre Jenő 21k HU MGE   2019-10-22
54.   Detre Jenőné 34k HU MGE   2019-10-22